Transport

Profesjonalna organizacja transportu jest bazą dla naszej działalności handlowej i usługowej.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy POLAMP, ciągle rozbudowujemy naszą flotę transportu drogowego. Posiadamy, m.in. auta do przewozu towarów, samochody osobowe, dźwig HDS, naczepy, przyczepy itp.

Centrala i największa hurtownia mieści się w Giżycku, pozostałe oddziały to Ełk, Grodzisk Mazowiecki i Olsztyn. Działamy lokalnie, ale też dystrybuujemy asortyment na obszarze całego kraju i państw europejskich. Ponadto mamy rozbudowaną i skoordynowaną sieć przedstawicieli handlowych. Delegujemy specjalistów do nadzorowania prac demontażowych i montażowych. Te wszystkie czynniki miały wpływ na powstanie nowoczesnego centrum dystrybucyjnego, integrującego wymienione działania. Mieści się ono przy ul. Szarych Szeregów w Giżycku.

Własne pojazdy są niezbędne do wsparcia inwestycji naszych Klientów i Współpracowników. Gwarantujemy bezpieczny transport zamówionych produktów i fachowy nadzór nad nimi. Pozwala to Zleceniodawcom zaoszczędzić czas i obniżyć koszty działalności. Do każdego zamówienia dopasowujemy odpowiednie pojazdy. W przypadku większych zamówień lub

konieczności przewiezienia przedmiotów o dużych gabarytach proponujemy preferencyjne warunki realizacji.

Z pomocą własnej floty pojazdów, działamy w zakresie naszej oferty, ale też wypożyczamy auta do celów własnych naszych Klientów.

Zapraszamy do skorzystania z możliwości, jakie daje Ci POLAMP!