Warunki i koszta dostawy

DOSTĘPNOŚĆ TOWARU

Jeśli dany produkt znajduje się na stronie naszego sklepu, oznacza to, że jest aktualnie dostępny. Przy podstawowych informacjach o produkcie, generowana jest data ostatniej aktualizacji stanu magazynowego.

Najlepszą metodą weryfikacji dostępności towaru jest zapytanie handlowca o stan magazynowy poszukiwanego asortymentu. Następnie wspólnie ze specjalistą sprzedaży jest kompletowane zamówienie i następuje jego realizacja.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

Wysyłka jest natychmiastowa, gdy zamówienie zostanie złożone do godziny 10:00 i niezwłocznie opłacone. Przedpłata musi być udokumentowana potwierdzeniem przelewu.
1-2 dni zajmuje wysyłka zamówień wymagająca specjalnego przygotowania towaru bądź dostarczenia towaru przez transport POLAMP.

Wysyłka trwająca 2-3 dni najczęściej spowodowana jest opóźnioną płatnością, brakiem potwierdzenia przelewu lub produkcją wybranego produktu.

14+ dni to czas, w którym wyprodukujemy dla Ciebie nietypowe przedmioty. Jeśli nie posiadamy produktu w wymaganej przez Ciebie specyfikacji, wytworzymy go. Dłuższe terminy dotyczą najczęściej dekoracji świątecznych.

Uwaga! Podane terminy dostaw dotyczą tylko dni roboczych. W święta oraz soboty firmy spedycyjne nie dostarczają towaru.

KOSZTY WYSYŁKI TOWARU

Dane do przelewu
POLAMP Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 1
11-500 Giżycko
nr konta: 95 1240 5787 1111 0000 5758 5828

Przesyłka kurierska

przedpłata – 18 zł
Należy pamiętać, aby w tytule przelewu wpisać swój login i nr zamówienia, znacznie przyśpieszy to realizację. Masz 11 dni, aby opłacić zamówienie. Po tym czasie zostanie ono automatycznie usunięte.
za pobraniem – 25 zł, dla zamówień o wartości poniżej 5000 zł

Ostateczna cena wysyłki zależy od rozmiaru, wagi i wartości towaru oraz od tego, czy jest krajowa, czy zagraniczna.

Paczkę wysyłamy Kurierem DHL lub Pocztą Polską paczką pocztową ekonomiczną bądź priorytetową.

Odbiór Osobisty nie jest realizowany. Istnieje możliwość zapoznania się z ekspozycją w sklepie firmowym w Giżycku, przy ulicy Przemysłowej 1.