Montaż

W ramach usług firmy POLAMP, oferujemy montaż naszych produktów. Montujemy iluminacje świetlne. Ustawiamy i dekorujemy choinki, wieszamy i podłączamy dekoracje wiszące nad ulicami itd.

W ramach montażu dostarczamy zakupiony lub wynajęty zestaw ozdób na miejsce docelowe. W zależności od rodzaju i konfiguracji wybranego oświetlenia wykonujemy precyzyjne prace polegające na złożeniu elementów danej ozdoby. Jeśli jest nią choinka, czy inna dekoracja stojąca – zakotwiczamy ją w podłożu, co gwarantuje przechodniom bezpieczeństwo. Następnie wieszamy na niej dekoracje, jeśli tak zakładał projekt. Dzięki specjalnym podnośnikom wieszamy płaskie dekoracje na elewacjach, montujemy ozdoby 3D na latarniach, itd. Zadanie kończy się w momencie podpięcia do siec i ostatecznego sprawdzenia prawidłowego działania wszystkich części ze szczególnym uwzględnieniem źródeł światła.

 

Dokładny zakres usługi zależy od zamówienia. Tak samo sprawnie realizujemy zlecenie dla domu prywatnego, restauracji, jak i samorządu.

 

Dla każdego typu produktu, wymagającego zamontowania, mamy w ofercie zestaw akcesoriów, szczególnie uchwytów, napinaczy i zacisków lub złączek. Części nawet największych dekoracji są tak pomyślane, aby złożone razem po demontażu zajmowały znacznie mniej miejsca, niż gdy stoją, lub wiszą, w całej okazałości.
Zapraszamy do obejrzenie galerii z montażem. (klikając w zdjęcie poniżej )