Projekty

Produkowanie oświetlenia świątecznego jest naszą pasją. Pasja bez możliwości projektowania, konsultowania z Klientem, nie mogłaby się dobrze realizować.  Nie poprzestaliśmy na projektowaniu pojedynczych dekoracji.

 

Już kilkaset urzędów miast i gmin, kilkanaście dużych przedsiębiorstw, zamawiało u nas wizualizację ich pomysłów na iluminacje, czy też przedstawialiśmy nasze koncepcje. Część z nich pokazujemy w zakładce realizacje.

 

Poza wizualizacjami opracowujemy też projekty budowlane, instalacje. W kręgu naszych zainteresowań są dekoracje świąteczne, choinki giganty, konstrukcje wiszące i wolnostojące, składające się nierzadko z kilkudziesięciu komponentów, setek źródeł światła i kilometrów okablowania wraz z zapewniającym prawidłowe działanie sprzętem stabilizującym pracę oświetlenia.

 

Dzięki wizualizacji można lepiej zaplanować zagospodarowanie przestrzeni z pomocą światła. Pozwala to dobrać odpowiedni asortyment, rodzaj produktu w najlepiej komponującej się kolorystyce, zestawić mnóstwo elementów w piękny, spójny projekt.

 

Wieloletnie doświadczenie POLAMP pozwala dobrać taki zestaw, który będzie zgodny z estetyką architektury, zachwyci mieszkańców i gości, obniży zużycie energii elektrycznej. Wspólnie z Klientami tworzy rozwiązania optymalne dla ich budżetu, gwarantujące trwałość i wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji.