Magazynowanie

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie każdy z naszych Klientów dysponuje odpowiednią powierzchnią do przechowywania zakupionych produktów oświetleniowych.

 

Zamówiona iluminacja najczęściej nie składa się z jednej choinki giganta. Jest kompozycją różnych rodzajów dekoracji, wykorzystuje tysiące, a nawet setki tysięcy źródeł światła. W ramach współpracy z marką POLAMP, żaden Klient nie pozostanie bez wsparcia. Dzięki nowo wybudowanemu centrum logistycznemu dysponujemy halami magazynowymi, gdzie w uporządkowanym systemie składujemy powierzone nam oświetlenie i dekoracje.

 

Trzeba nadmienić, że o funkcjonalne przechowywanie troszczymy się już w fazie projektowania. W  największych ozdobach dbamy o to, aby po złożeniu zajmowały, jak najmniej miejsca. Choinka gigant to tak naprawdę piramida oparta na pomyśle znanym z dziecięcych zabawek, gdzie element większy stanowi podstawę a kolejne nakładane na niego, zmniejszają się ku górze. Demontując gigantyczną ozdobę, ostatecznie otrzymujemy znacznie niższą bryłę geometryczną, w której wnętrzu można schować wiele części dekoracji.

 

W naszych magazynach mieszczą się i w odpowiednich warunkach przechowywane są produkty POLAMP, mające swoich właścicieli, jak i te przeznaczone na wynajem, np. w okresie świątecznym.

 

Jesteśmy otwarci na rozmaite rozwiązania i innowacje w relacjach z Klientami. Zapraszamy do korzystania z tej i innych usług!