Produkcja oświetlenia świątecznego

Od początku istnienia spółki POLAMP, czyli już kilkadziesiąt lat, zajmujemy się asortymentem elektrycznym, w tym oświetleniem. Jesteśmy największym polskim producentem dekoracji oświetleniowych i iluminacji świątecznych. W ofercie mamy kilkaset produktów inspirowanych marzeniami z lat dziecięcych i urokiem świąt Bożego Narodzenia.

 

Oświetlenie świąteczne jest podstawą naszej oferty od lat, z racji bycia jednym z największych producentów źródeł światła. Tworzymy je z wielką pasją w ramach 4 kolekcji: brązowej – do wnętrz, srebrnej – uniwersalnej, złotej – typowo na zewnątrz, zielonej – o obniżonym napięciu do 24V. Oferujemy kilkaset modeli różnego rodzaju oświetlenia. Najwięcej produkujemy lampek choinkowych LED. Ponadto logiem POLAMP sygnujemy kurtynki, kurtyny oraz siatki, meteorki, węże świetlne i girlandy na żarówki. Od kilku sezonów obowiązkową pozycją w ofercie jest projektor, umożliwiający wyświetlanie rozmaitych ornamentów, animacji, nie tylko na Boże Narodzenie.

 

W wielu rozwiązaniach źródła światła nie są jedyną ozdobą. Produkujemy także dekoracje świąteczne. Mamy ich ponad 400. Największą grupą są choinki od małych tradycyjnych po gigantyczne stożki z animowanym światłem i gotowymi zestawami ozdób. Podobnie jest w przypadku girland. Sztuczne drzewka oraz przewieszki mogą być dekorowane nietłukącymi i odpornymi na warunki atmosferyczne ozdobami PCV marki POLAMP. Oferujemy także projektory z wieloma kreatywnymi możliwościami oświetlania budynków. Sprzedajemy bazę, np. sztuczną choinkę tradycyjną, ale też gotowe zestawy z oświetleniem i bombkami, czy innymi ozdobami. Warto wspomnieć o dekoracjach ze sklejki.

Trzecią propozycją na Święta są iluminacje. Przygotowaliśmy już ponad 1000 propozycji jednostkowych, jak i w zestawach. Świetlne aranżacje przestrzeni zewnętrznej, jakie m.in. projektujemy, montujemy, serwisujemy dla zarządców większych placów, ulic, parków… Stosujemy tu nowoczesne rozwiązania, od konstrukcji płaskich po wolnostojące giganty 3D, w których wnętrzu można zrobić sobie zdjęcie. Iluminacje przeznaczone są, w zależności od modelu, na elewacje i latarnie. Wszystko w niesamowitej kolorystyce, z efektami świetlnymi, animacjami itd.

 

Oferujemy konkurencyjne ceny. Dysponujemy własną siecią sprzedaży oraz nowoczesnym centrum logistycznym w Giżycku. Dajemy dożywotnią gwarancję na stelaż aluminiowy, 24 miesiące gwarancji na komponenty elektryczne. Zapewniamy bezpłatną dostawę własnym transportem. Wykonujemy montaż i demontaż naszych ozdób. Istnieje możliwość wypożyczenia dekoracji, a w ciągu roku magazynowanie ich. W razie potrzeby wykonujemy niezbędne naprawy. Z przyjemnością projektujemy dekoracje wraz z wizualizacją wyglądu ozdobionej przestrzeni. Kompleksowo lub na dowolnym etapie, obsługujemy inwestycje. Naszymi Klientami są osoby prywatne, firmy i urzędy miast oraz gmin.

 

Produkty oświetleniowe marki POLAMP można zakupić:

– stacjonarnie, w jednym z oddziałów firmy, w Giżycku, Ełku, Grodzisku Mazowieckim i Olsztynie,

– bezpośrednio w sklepie internetowym polampy.pl, z cenami od producenta,

– dzięki złożeniu zamówienia u jednego z naszych przedstawicieli handlowych.

 

Dojazd na produkcję oraz magazyn :