Dystrybucja

Dystrybucja jest ważnym elementem funkcjonowania Spółki POLAMP, jako firmy zajmującej się sprzedażą, mobilnym kontaktem z Klientem i realizacją inwestycji w terenie. Działamy na terenie całej Polski oraz w krajach europejskich.

Mamy 4 hurtownie. Giżycko, jako siedziba przy ul. Przemysłowej, dysponuje największą hurtownią elektryczną, z bogatą kilkudziesięcioletnią tradycją. Tam też, przy ul. Szarych Szeregów, zorganizowaliśmy nowoczesne centrum dystrybucyjne. Ponadto, z łatwością, dostarczymy niezbędny asortyment do Olsztyna, Ełku i Grodziska Mazowieckiego, gdzie są kolejne punkty sprzedaży.

Od lat 80. XX wieku wypracowaliśmy własny model kooperacji między oddziałami i siecią profesjonalnych przedstawicieli handlowych. Cały zespół POLAMP działa w kierunku uzyskania oszczędności w firmach naszych Klientów. Ekonomia czasu i pieniędzy to przede wszystkim zorganizowanie transportu w obrębie własnych struktur i ze swoimi pojazdami, co więcej możliwość

nadzorowanego przez nas załadunku i rozładunku. Jednocześnie z towarem, gdy tylko jego specyfika tego wymaga, jedzie delegowany przez nas specjalista, doglądający montażu i sprawdzający przewieziony asortyment. Dzięki naszej ofercie nie musisz posiadać własnych magazynów, by składować większe ilości towaru, sprowadzimy je dla Ciebie. Gwarantujemy szybki i efektywny transport z naszych zasobów do miejsca wyznaczonego przez Klienta.

Tym samym przyczyniamy się do racjonalizacji czasu na realizację zadania. Zadbamy o wszystko, a Klient może zająć się innymi projektami. Dzięki umiejętnie zorganizowanej dystrybucji gwarantujemy obniżenie kosztów komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej firm, na których zlecenie działamy.

 

Zachęcamy do czerpania z naszych wieloletnich doświadczeń w organizacji handlu!