Hurtownie instalacyjne

Rozszerzenie oferty o sprzęt instalacyjny, nastąpiło wraz z rozwojem firmy, włączeniem się w duże projekty i nawiązaniem współpracy z międzynarodowymi Partnerami, w ramach krajowych i europejskich zrzeszeń dystrybutorów. Obecnie jesteśmy w stanie zrealizować każdą inwestycję z zakresu różnego typu instalacji prywatnych, dla małych firm, czy na skalę przemysłową itp. W realizacji zamówień pomaga nowoczesne centrum logistyczne POLAMP zlokalizowane przy ul. Szarych Szeregów w Giżycku.

 

Sprzedajemy wyroby renomowanych producentów, dzięki którym nasi Klienci mogą zainstalować ogrzewanie dowolnego typu, klimatyzację, wentylację, zagospodarować pomieszczenia sanitarne i zorganizować sieci zewnętrzne. Istotny kierunek działalności obejmuje także oczyszczalnie ścieków, sieci dystrybucji gazu, czy zagospodarowanie deszczówki.

 

Wykwalifikowany zespół sprzedawców czekający na Ciebie w każdym z punktów handlowych, kompleksowo doradzi, dobierze niezbędny sprzęt i akcesoria, podpowie rozwiązania. Współpracujemy z Klientem także w fazie projektowania wniosku na przetargi, szczególnie w zakresie budżetowania. U nas możesz liczyć na pomoc w transporcie zamówionego towaru, atrakcyjną ofertę cenową oraz profesjonalny demontaż i montaż wykonany przez naszych specjalistów.

 

Zachęcamy instalatorów prywatnych i firmy montażowe do kontaktu i wspólnej realizacji projektów!