Firma

O Nas: Firma POLAMP to rodzinnie zarządzane przedsiębiorstwo, które swoją działalność rozpoczęło w latach 90. ubiegłego wieku. Jesteśmy dumni z naszej długoletniej obecności na rynku, oferując kompleksowe rozwiązania materiałowe dla różnych sektorów.

Działalność: Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań dla instalatorów, firm budowlanych, sklepów, hurtowni, przemysłu oraz infrastruktury. Nasza oferta obejmuje branżę elektrotechniczną, instalacyjno-sanitarną, grzewczą, wentylacyjną i klimatyzacyjną.

Produkty i Usługi: Posiadamy różnorodny portfel produktów, w tym markę własną oświetleniową. Jesteśmy również producentem dekoracji i luminacji świetlnych, realizując projekty dekoracyjne w Polsce i Europie od ponad 20 lat.

Współpraca: Jesteśmy współzałożycielem i udziałowcem grupy dystrybucyjnej Inter-Elektro, zrzeszonej w Europejskim Stowarzyszeniu IMELCO. Dodatkowo, należymy do renomowanej grupy SBS, jednej z największych sieci sprzedaży artykułów sanitarnych, grzewczych i instalacyjnych w Polsce.

Misja i Wartości: Nasza misja to dostarczanie wysokiej jakości rozwiązań, opartych na innowacyjności i zrównoważonym rozwoju. Dodatkowo, stawiamy na budowanie trwałych, partnerskich relacji biznesowych opartych na wzajemnym zaufaniu i korzyściach.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą.

Zapraszamy do Współpracy!