Hurtownie Elektryczne

 

 

Jednym z pięciu obszarów działania POLAMP Sp. z o.o. jest sprzedaż artykułów z branży elektrycznej.

 

Główna hurtownia elektryczna mieści się w Giżycku, przy ul. Przemysłowej 1. Również w Giżycku – przy ul. Szarych Szeregów znajduje się nowoczesne centrum logistyczne, dzięki któremu profesjonalnie organizujemy dystrybucję.

Asortyment elektrotechniczny udostępniamy też w naszych filiach-hurtowniach, w Ełku, Grodzisku Mazowieckim i Olsztynie.

Sprzedajemy sprzęt, osprzęt, narzędzia, akcesoria z kilku istotnych dziedzin przemysłu, usług, w tym wystroju wnętrz i aranżacji przestrzeni zewnętrznej: oświetlenie, elektryka, energetyka, elektroinstalacje, telewizja i monitoring.

 

Ofertę produktów budują nasi specjaliści z branży i doświadczeni przedstawiciele handlowi. Bazujemy przy tym na aktualnych standardach rynkowych i indywidualnych oczekiwaniach Klientów. Jesteśmy świadkami i beneficjentami rozwoju technologii.

 

Wyznacznikami dla asortymentu naszych hurtowni jest oczywiście jakość, trwałość i efektywność. Aktywne działanie w organizacjach zrzeszających krajowych i międzynarodowych dystrybutorów daje nam możliwość wypracowania oferty rabatowej i zapewnienie naszym odbiorcom konkurencyjnego cennika. Rozwijamy się w kierunku doradztwa i sprzedaży, współpracujemy z Klientem na każdym etapie małych i dużych inwestycji branży elektrycznej.

Na podstawie własnej wiedzy, opinii Klientów, innych producentów oraz dystrybutorów, doskonalimy ofertę od lat 80. XX wieku. Jesteśmy znaną marką i rekomenduje nas wielu Kontrahentów.

 

Zapraszamy do współpracy i zakupów!

inter-elektro-logotyp
Dojazd do magazynu oraz produkcji :
Dostawy na magazyn hurtowni elektrycznej (Przemysłowa 1 ) 7.00-14.00