Klient

Struktura firmy POLAMP pozwala nam świadczyć usługi od projektu i sprzedaży małego detalu, po duże inwestycje. Działamy na terenie całej Polski i jesteśmy aktywni w organizacjach dystrybutorów na szczeblu krajowym i europejskim.

Dobrze rozbudowana i skomunikowana sieć handlowa, sprawia, że bardzo dobrze znamy zarówno rynek lokalny, jak i najnowsze trendy w skali międzynarodowej. Łączymy to w ofercie hurtowni czterech miast: Giżycka, Ełku, Grodziska Mazowieckiego i Olsztyna.

Siedziba firmy i główna hurtownia, znajdująca się w Giżycku, determinuje nasze funkcjonowanie od lat 80. XX wieku. Miasto, będące sercem Mazur, dynamicznie się rozwijające, pokazało nam, jak ważna jest profesjonalna realizacja inwestycji. Uczestniczyliśmy w wielu projektach na rzecz społeczności lokalnych. Współpracowaliśmy w fazie projektowania i wdrażania szeregu programów dla biznesu i turystyki. Przenosimy pozytywną praktykę na kolejne kontrakty o bardzo różnych zasięgach i specyfikacjach.

Wiemy jak istotne dla ekonomicznego i ekologicznego zagospodarowania przestrzeni, są komponenty instalacji elektrycznych, aparatura, rozdzielnie, osprzęt, źródła światła, a nawet kable. Dzięki bogatej ofercie i szerokim kontaktom jesteśmy w stanie dopasować asortyment do każdego zlecenia.

Podsumowując, wspólnie z Klientem, opracowujemy projekt, wyceniamy wymagany do realizacji asortyment, zamawiamy i dowozimy go we wskazane miejsca, wspieramy załadunek i rozładunek. Działamy jednostkowo i kompleksowo, w zależności od Twoich potrzeb i oczekiwań.

Zapraszamy!

ikona-obsluga-klienta